Отзывы о компании Маркет Белья - магазин стильных и удобных вещей
- Руслана Л.
- Анна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Гурская П.
- Катерина П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Денис Б.
- Петро Л.
Не підійшов спосіб оплати
- Тетяна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Евгения Д.
- Світлана С.
Гарненькі, м'якенькі тапочки, але маломірки. На 37 треба брати, певно, 39 розмір. Шов внутрі досить великий і неприємно тисне на стопу. Ношу вивернувши шов на зовні, але виглядає це не дуже гарно.
Замовлення прийняли і опрацювали швидко. Відправили на поштомат, отримала наступного дня. Магазин рекомендую - Олександр Г.

