Відгуки про компанію Маркет Білизни - магазин стильних та зручних речей
- Софія К.
- Тетяна К.
Костюм супер
Якість розмір все підійшло
Окремо спасибі за подарунок і знижку❤️ - Сніжана З.
- Катерина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сонечко С.
- Алла К.
Дякую за костюм та за подарунки. Всього вам самого найкращого.
- Алла М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена Е.
Це щось неймовірне, дуже стильно. Тканина легка,нічого не переживає, ідеально (для мене) під босоніжки.
Футболка ідеально під штани з високою талією.
Прийду ще💙💛❤️ - Марина Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua

