Відгуки про компанію Маркет Білизни - магазин стильних та зручних речей
- Овсяннікова І.
- Анастасия М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана К.
Доброго дня! Сьогодні отримала замовлення ,все підійшло.,я задоволена.Дуже дякую! Гарного дня! Обслуговування та продавець чудові.Дякую!
- Дмитро Р.
- Александр Н.
- Иван Щ.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій Г.
- Юрий Ш.
Все супер. Рекомендую. Особливо в подарунок.
- Олена Р.
Як же довго я шукала такі капці!.. щоб легенькі, м‘якенькі та тихенькі! )) Окрема дяка за текстильну підошву! Це дуже комфортно!
- Пономаренко О.
халат дуже гарний
дякую за подарунок🤗

