Відгуки про компанію Маркет Білизни - магазин стильних та зручних речей
- Юра Г.
- Светлана О.
замовляла халат та піжаму, приємна тканина та дуже тепла
- Ігор В.
- Ольга Н.
піжама дуже м'яка, приємна на дотик.раджу, замовляйте. Гарних продаж продавцю і мирного неба!
- Ольга Н.
дякую, все підійшло, сподобалось. Гарних вам продаж і мирного неба.Дякую.
- Альвіна Р.
- Сергій Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую!!!!!
- Богдана А.
- Майя К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Шкарпетки супер класні,дякую!дуже швидка відправка і гарна ціна)
- Елизавета Х.

